Uitslagen Samengestelde Wedstrijd

De Samengestelde Wedstrijd van zondag 20 maart was een groot succes.
De meeste kinderen op de manege hadden nog niet eerder een SW meegemaakt, want het is al weer heel wat jaren geleden dat dit type wedstrijd op Pretfort verreden werd.
Vooral het speldeel was daarom soms hilarisch te noemen. Een stoelendans te paard....
De uitslagen zijn hier onder te lezen. In enkele gevallen heeft de tijd bij het springen de volgorde van de plaatsen bepaald.
Foto's volgen binnenkort.
Ring 21+
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
2Marit van Leeuwen DBabella20312735127127811
4Cindy Slappendel-Dankers AQueen18832030320223632
1Saskia v/d Heuvel DFlair18741835223320613
3Margot Reijnders APasca1912233418418594

Ring Eigen Paarden
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
2Mariëlle v/d Heuvel DFlair20122335127127771
1Shannon Hoogervorst CReady20412721223223732

Ring met D-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
7Naomi HesselingIzy19732035127516631
1Maartje op 't LandIzy20022333813223592
4Famke AngenentIzy20112733714418592
6Rienke BoonstraMevrouw Raven19641835418320564
8Marloes NulleSunny18381334615127555
3Desirée van WengerdenSunny19351635223615546
9Hannah GriselMevrouw Raven19351635320813497
2Francisca SchutterBrian18971423912714408
10Yvonne vd HeidePiraat17491235516912408

Ring met C-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
3Sam de RooyMarie19612735127127811
1Bradley VonkSunny19422335223223692
2Sabine BaakPasca18832020320320603

Ring met B-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
1Iris VersluisMevrouw Raven20022335127223731
2Mira PieterseSunny20212735223714642
9Ilona v/d HoekVosje18781335320127603
5Joyce BaakMarieke18961531615320504
3Naomi SlappendelPiraat19532033516912485
6Virpi KraaijeveldBonnie17991235418418485
8Renske v/d VoorstMarieke19451630714516467
7Merel den DaasBlue Eyes19532026912813458
4Joyce van der VisMaybe18871426813615429

Ring met A-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
4Sabine KolbQueen20722335223127731
1Denise SlappendelQueen20541835127320652
2Ellen den DaasMarie21012735320418652
3Mirthe PaulPiraat20632035418223614

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)
Hieronder zie je de gastenboek ingaves in de week vanaf dit evenement.
Klik op de datum om naar het bericht in het complete gastenboek te gaan.
Naomi smaandag 14 maart 2016 7:57
Is er met springen,alleen een buiten bak deze keer met De samengestelde wedstrijd?
Reactie webteam
Hoi Naomi,

Met de samengetelde wedstrijd wordt er altijd maar in 1 bak gesprongen. In de binnenbak rijd je je dressuurproef. Daarna ga je door naar de buitenbak waar je het parcours springt. Als iedereen heeft gereden, sluit je af met een spel.
Evenementen op komst

28 oktober 2017
Najaarsdressuurwedstrijd

25 november 2017
Sinterklaasfeest op manege

volledige agenda weergeven