Uitslagen voorjaarscross 2016

Zaterdag 21 mei organiseerde Ruitersportvereniging De Ziende weer een cross op het terrein van Manege Pretfort aan de Aarlanderveense Achtermiddenweg 8.

Deze cross was geschikt voor alle ruiter en ruitertjes van Pretfort, want voor elke categorie was er een aparte ring. Van ruiters met jaren ervaring, tot kinderen die nog maar enkele weken op les zitten.

Voor de minst ervarenen, was er een combinatie tussen dressuur en springen.
Dat maakte het allemaal wat minder eng voor deze ruitertjes.

Deze kinderen ontvingen een herinneringscertificaat als aandenken voor hun deelname.

De anderen sprongen allemaal een parcours dat was opgebouwd in de binnen- en buitenbak van de manege. Voor het geval meerdere deelnemers een zelfde aantal punten sprong, werd in de buitenbak de tijd opgenomen en dat was maar goed ook. Velen sprongen het parcours foutloos, dus was de tijd nodig om te bepalen op welke plaats men eindigden. En of ze een gouden, zilveren of bronzen medaille mochten ontvangen.

Op 18 juni is er een Open Dag op Manege Pretfort.

In de ochtend zullen ruiters en ruitertjes van de eigen manege verschillende carousselproefjes rijden. In de middag zijn er diversen demonstraties door ruiters van buiten de manege.

Ook zijn er workshops en standjes waar artikelen op het gebied van de ruitersport te koop zijn.

Voor de jeugd die nog niet op paardrijden zit, zijn er gratis mini-lessen.

Reserveer dus 18 juni in uw agenda

We plaatsen hier de uitslagen van de verschillende ringen.


Uitslag 21-plussers
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
14Bram AngenentWings83813053
23Marit van LeeuwenBabella83983053
32Sacha VergunstMentoz662442
41Saskia v/d HeuvelFlair632835

Uitslag Junioren 1
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
12Famke AngenentIzy85613055
28Desirée van WengerdenQueen85683055
36Naomi HesselingIzy85693055
43Mariëlle v/d HeuvelFlair84613054
51Rienke BoonstraMevrouw Raven84683054
64Bradley VonkSunny84823054
711Hannah GrisselMarie83743053
810Yvonne van der HeidePiraat821032854
95Francisca SchutterBrian791203049
109Kim GarthoffBrian692102544
117Sam de RooyMarie591262039

Uitslag Junioren 2
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
17Liza GunstPiraat85843055
213Sabine KolbSunny85903055
312Virpi KraaijeveldVosje851023055
48Jasper ThieleSunny84852955
52Joyce v/d VisSunny84862955
64Mirthe PaulPiraat84942955
73Denise SlappendelQueen83803053
810Naomi SlappendelPiraat83913053
99Anne WilsBonnie83963053
106Merel den DaasBonnie83972855
1111Cilla van der WelQueen82812953
125Renske van der VoorstMevrouw Raven821133052
1314Ellen den DaasMarie81812853
141Freija AlstrmMevrouw Raven453015

Uitslag Bixiecross
PlaatsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Pnt.
11Jip van KoertMevr Raven127
24Iris BarteltsVosje125
38Rachel SmaleVosje124,5
42Sterre BloemheuvelQueen124
56Marijn de VriesBlue Eyes122
63Leslie EmeisMaybe121
77Julia SchoutenQueen116

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)
Hieronder zie je de gastenboek ingaves in de week vanaf dit evenement.
Klik op de datum om naar het bericht in het complete gastenboek te gaan.
ruveydawoensdag 25 mei 2016 19:51
schattige jilly hoe oud en mag je er oprijden
Reactie webteam
Helaas was Jilly iets te vlug om in de lessen te lopen, maar Ria heeft een leuke andere pony gevonden. Sinds maandagmiddag staat Sassie naast Maybe.