Uitslagen Najaarscross en Bixiecross


Op zaterdag 10 september, organiseerde RSV De Ziende weer de gebruikelijke Najaarscross. We troffen het, want het was hier prachtig weer voor.
Totaal hadden 38 deelnemers ingeschreven, verdeeld over meerdere categorien.
Zoals altijd, hadden de junioren weer de overhand.
Zij waren verdeeld over 3 aparte groepen, om er voor te zorgen dat iedereen reed tegen mensen van het zelfde niveau.
Daarna was er een ring voor de 21-plussers en een ring met Eigen Paarden.
Voor de jongste kinderen, was er de Bixieproef.
Een combinatie van dressuur en kleine sprongen.
Deze ring is vooral bedoeld om kinderen kennis te laten maken met wedstrijden. De uitslag is minder belangrijk.
Ze ontvingen allen een protocol met opbouwende aanwijzingen en een fraai Certificaat. Daarnaast ontving iedereen een rozet.
De uitslagen staan hier onder. Waar nodig, zijn ook de tijden aangegeven, want helaas moesten die soms voor de plaats indeling zorgen......
De foto s volgen.
Uitslag Junioren 1a
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
16Rienke BoonstraMevr. Raven913556
27Fabiënne OskamWings893554
38Yvonne van der HeidePiraat883553
44Marloes NulleMarie803050
53Francisca Schutter Brian712546
65Kim GarthoffBrian663234
79Esmée WulffBrian522032

Uitslag Junioren 1b
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
110Roosmarijn KuijfWings95943560
29Sam de RooyMevr. Raven94783559
38Sylvana BorstQueen94793559
45Desirée van WengerdenQueen93993558
54Sabine BaakWings931043558
67Naomi HesselingIzy92833557
71Bradley VonkWings90973456
83Famke AngenentIzy861493452
96Hannah GriselMarie761383541

Uitslag Junioren 2
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
111Denise SlappendelQueen95673560
28Sabine KolbSunny95903560
35Joyce v/d VisMevr. Raven92843557
46Tess DijkstraQueen92933458
59Renske v/d VoorstMevr. Raven921413458
612Freija AlstrØmSunny911323556
77Joyce BaakMarieke90933357
810Anne WilsBonnie891033158
94Ellen den daasMarie761493541

Uitslag Bixieproef (eigenlijk geen wedstrijd)
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
11Jip van KoertMarieke133133
24Marijn de VriesBlue Eyes127127
32Rachel SmaleVosje126126
35Norah SabriMarieke126126
53Kirsten van BeekMaybe123123
68Tess EdelenboschBlue Eyes122122
76Imke LieftingSassie117117
87Marlinde van NiekerkVosje115115

Uitslag 21-plussers
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
10Cindy Slappendel (21+)Queen95883560
20Vivian de Kort (21+)Flair94683559
30Marit van Leeuwen (21+)Babella94753559
40Margot Reinders (21+)Brian732582845

Uitslag Eigen Paarden
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
10Mariëlle v/d Heuvel (EP)Flair94683460
20Mira Pieterse (EP)Rose921053557
30Savannah Vonk (EP)Odette881363553

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)
Evenementen op komst

28 oktober 2017
Najaarsdressuurwedstrijd

25 november 2017
Sinterklaasfeest op manege

volledige agenda weergeven