Mooie Samengestelde Wedstrijddag

Zondag 9 april werd op Pretfort een Samengestelde Wedstrijd georganiseerd door Ruitersportvereniging De Ziende.
Omdat dit type wedstrijd veel tijd vergt, was het aantal deelnemers beperkt.
Daarom zagen 24 deelnemers het zitten om een wedstrijd te rijden die kan worden verpest door het derde onderdeel; een stoelendans te paard.
Omdat de punten van alle drie de wedstrijdonderdelen, dressuur, springen en spel, even zwaar wegen, kan het gebeuren dat de winnaar van de dressuur en het springen, door een slecht resultaat bij het spel, toch heel laag eindigt.

De wedstrijd werd verreden in de binnen- en buitenbak van Manege Pretfort.
Door het mooie weer, zat het terras de hele dag gezellig vol.

De uitslagen:

Achter de eindstand staat een aantal keren de tijd van het springen in seconden vermeld.
Dit geldt alleen waar de totale punten van de dag gelijk waren.
Ring Eigen Paarden
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
5Mira PieterseRose2012234012712777159
7Savannah Vonk Odette20512740127223772109

Ring D-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
1Marit van Leeuwen Flair21312738223223731
6Naomi HesselingIzy20422340127320702
5Desirée van WengerdenSunny19461537516127583
2Famke AngenentIzy2033203822381356456
4Rienke BoonstraMevrouw Raven2024183822361556560
7Roosmarijn KuijfWings19081335615418466117
8BradleyMister20051628714516467235
3Marloes NulleMarie19171423813714418

Ring C-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
4Renske van der VoorstSunny18832040127127741
3Naomi SlappendelPiraat19022340127418682
2Freija AlstrØmQueen18451640127320633
1Kirsten de JongSunny18741838516223574

Ring B-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
3Manon den BrinkerMevrouw Raven2023204012722370148
4Sabine KolbPiraat20612737223320702110
1Denise SlappendelQueen20041837223127683
2Ellen den DaasMarie20422336418418594

Ring A-diploma
Start nr.NaamPaard /
Pony
dres.
pnt.
dres.
plts
dres.
cmp.
pnt
sprng
pnt
sprng
plts
sprng
cmp.
pnt
spel
plts
spel
cmp.
pnt
tot.
pnt
eind
plts
2Julia SchoutenQueen20622337320127701
3Imke LieftingVosje20151640127223662
5Michelle HartmanSunny19861540127418603
6Roxanne SiegersMarieke20432033418320584205
1Jip van KoertMarieke20812732615516585228
4Thyra HuizerMaybe20341833418615516

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)
Evenementen op komst

28 oktober 2017
Najaarsdressuurwedstrijd

25 november 2017
Sinterklaasfeest op manege

volledige agenda weergeven