Uitslagen voorjaarscross 2017

Hieronder vinden jullie de volledige uitslagen van de cross die we op zaterdag 24 juni organiseerden.
Naast deze cross-uitslagen, waarbij de winnaars een medaille ontvingen, reden nog 2 kinderen een Bixiecross.
Deze is bedoeld voor de kinderen die nog maar heel kort rijden en nog geen echte sprongen maken met hun pony.
Deze 2 kinderen, Demy Aurik en Carmen de Daas, ontvingen een fraai Certificaat.


Uitslag Eigen Paarden
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
12Mira PieterseRose70592545
23Savannah VonkOdette701182545
31Mariëlle van der HeuvelFlair681112543

Uitslag Junioren 1
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
16Naomi HesselingIzy70452545
23Famke AngenentIzy70482545
35Marloes Nulle Mevr. Raven70582545
44Désiree van WengerdenQueen681032345
52Bradley VonkWings661192343

Uitslag Junioren 2
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
16Naomi SlappendelPiraat701012545
23Manon den BrinkerMevr. Raven701152545
32Sabine KolbSunny69582445
44Renske van der VoorstQueen691022544
57Qingyi ZandbergenBonnie572062037
65Ellen den DaasReady523422329

Uitslag Junioren 3
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
17Sterre BloemheuvelQueen70572545
25Roxanne SiegersMarieke701042545
33Julia SchoutenQueen701052545
46Imke LieftingVosje701152545
54Michelle HartmanSunny681152543
68Marijn de VriesBlue Eyes562271838
72Jip van KoertMarieke563231937

Uitslag Mini Cross
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
13Noël KootVosje701432545
22Kirsten van BeekSunny691152445
34Tess EdelenboschBlue Eyes66432343
41Norah SabriMarieke642452341

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)
Evenementen op komst

25 november 2017
Sinterklaasfeest op manege

volledige agenda weergeven