Uitslagen cross 30 september 2017

Hierbij plaatsen we de uitslagen van de najaarscross op Manege Pretfort.

Deze dag werden tevens de bekers uitgereikt aan de kampioen van 2016.
Deze waren ons beschikbaar gesteld door ST/Warmte uit Nieuwkoop.
Eigen Paarden Ring
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
13Joyce BaakRenske 85633550
24Mariëlle vd HeuvelFlair 85723550
33Mira PieterseRose 83683548

Zonder A-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
14Kirsten van BeekSunny84793450
23Kerensa SlingerMaybe821033250
32Tess EdelenboschBlue Eyes311021
41Noël KootVosjegestopt

Met A-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
15Roxanne SiegersPiraat85833550
22Imke LieftingVosje85853550
36Jip van KoertSunny85923550
47Sterre BloemheuvelQueen851053550
51Julia Schouten Queen83963548
63Jaimy vd JagtBonnie821223547

Met B-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
18Sabine Kolb Sunny (B)82973547
27Ellen den DaasReady (B)791013346

Met C-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
16Naomi SlappendelPiraat85723550
25Kirsten de JongMevr. Raven85783550
31Merel vd HoffPiraat85953550
44Renske vd VoorstQueen84793549
52Freija AlstromSunny84903549

Met D-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
18Famke AngenentIzy85563550
21Naomi HesselingIzy85663550
32Marloes NulleMevr. Raven85703550
46Sabine BaakWings85713550
57Sylvana BorstQueen83983548
69Desirée van WengerdenMevr. Raven81903546
75Bradley VonkPasca532482528

Bixiecross (eigenlijk geen wedstrijd)
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
12Carmen den DaasSassie128
19Eline de LeeuwBlue Eyes128
31Demy AurikZeppie123
44Naomi vd ZijdenBonnie120
53Abigaël DijkstraBlue Eyes119
58Maud NotenboomZeppie119
77Aimée VriensMarieke118
85Robin vd ZijdenMaybe114
86Danitsha SluiterQueen114

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)
Evenementen op komst

25 november 2017
Sinterklaasfeest op manege

volledige agenda weergeven