Uitslagen voorjaarscross 2018

Zaterdag 26 mei organiseerde RSV De Ziende weer een cross op Manege Pretfort aan de Achtermiddenweg in Aarlanderveen.

Een cross is eigenlijk een springwedstrijd, verdeeld over de binnen- en buitenbak van de manege.

In beiden bakken staan hindernissen, die per categorie in hoogte verschilden.

Voor de jongste ruitertjes lagen de meeste balken nog op de grond, maar voor de andere categorieën werden ze een paar keer verhoogd.

Helaas is het aantal deelnemers aan de wedstrijden de laatste paar keren erg gedaald.

Dit keer deden slechts 20 deelnemers mee aan de cross, terwijl vroeger minimaal het dubbele aantal aan dit soort wedstrijden deelnam. De vereniging is dan ook driftig op zoek naar andere wedstrijdvormen en denkt daar na de grote vakantie mee te kunnen starten.

Ondanks het lage aantal deelnemers, was het een zeer geslaagde wedstrijd; temeer door het prachtig mooie weer, waardoor de toeschouwers (meestal ouders en andere familie) heerlijk buiten konden genieten van de zon. Dit maakte het wachten op de uitslag een stuk aantrekkelijker.

Minicross
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
111Lisa Sidonio de LuzPiraat85463550
29Sanne LeertouwerVosje85593550
32Sophie LeertouwerBonnie851193550
410Fleur VerburgBlue Eyes83513548
53Abigaël DijkstraVosje831053350
66Danitsha SluiterQueen831083548
74Maud NotenboomBlue Eyes831093350
81Eline de LeeuwSassie831153548
97Aimée VriensSassie831333548
108Norah SabriBonnie811033546
115Demy AurikMarieke761052848

Met A-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
11Tess EdelenboschBlue Eyes82573547

Met B-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
13Roxanne SiegerPiraat85553550
22Jip van KoertSunny851083550
31Imke LieftingVosje841063450

Met C-iploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
12Freija AlstrØmSunny84463549
23Naomi SlappendelPiraat84503549
31Ellen den DaasReady811113546

Met D-Diploma
PltsStart
nr.
NaamPaard /
Pony
Tot
pnt
Tijd
(sec)
Bin-
nen
Buit
-en
Spring
-wei
12Marloes NulleMevr Raven85443550
21Joyce BaakMister791213544

(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot) 
(klik voor groot)